דבש טהור מבית תבליני פרג
הקיץ כמעט נגמר, החגים מתקרבים והסתיו מתקרב בצעדי ענק. יחד עם הסתיו והרוחות הנישאות עימו, מגיעות אלינו לא מעט וירוסים. רבים בוחרים לחזק את המערכת החיסונית ולהתמודד עם מחלות בזמן אמת באמצעים אלטרנטיביים וטבעיים יותר המטפלים בבעיה בצורה לא אגרסיבית שאיננה מזיקה לגוף.
אחד מן האמצעים הללו הוא הדבש, אשר מביא עימו סגולות מרפא שמרעננות את המערכת החיסונית ומטפלת בזיהומים ומחלות בצורה אנטיביוטית.
תבליני פרג משיקים דבש חדש ואיכותי ומספרים לכם על סגולות הריפוי של הדבש.

חיזוק המערכת החיסונית
על פי מחקרים רפואיים וניסיון של רפואה בתרבויות שונות במרוצת אלפי שנים, אנו כיום יודעים כי צריכה קבועה של דבש מועילה לגוף ומחזקת את המערכת החיסונית פי כמה וכמה ומאפשרת לגוף להתגונן מפני זיהומים, חיידקים ווירוסים בצורה טובה ויעילה יותר. מספיקה כפית אחת ביום של דבש טבעי בשביל לעזור למערכת החיסונית להתפתח ולהתחזק ולהתמודד טוב יותר עם המפגעים השונים.

סוד הדבש של הדבורים
הדבש ידוע כמחסל טבעי של חיידקים וכאנטיביוטיקה יעילה של הטבע. לצד צמחים נוספים רבים כמו השום ועוד, הדבש הוא בעל סגולות אנטי בקטריאליות רבות, ומשמש את האנושות זה אלפי שנים. הדבש בעצם הוא חומר שלא מאפשר לחיידקים לשרוד בו זמן רב, ויחד עם היכולת לספוג לחות מגוף חי הוא מאפשר להרוג חיידקים ולייבש מהם את הנוזלים, מה שמוביל למוות שלהם. ניסויים מראים שחיידקים שהונחו בדבש טבעי, תוך זמן קצר המושבה מתה במלואה.

דבש

דבש לייעול העיכול
בנוסף לתכונות האנטי בקטריאליות שלו, הדבש גם ידוע ביכולתו לעזור למערכת העיכול במספר רב של דרכים. רבים מהסובלים מבעיות כרוניות או בעיות זמניות במערכת העיכול, מוצאים את הדבש כתרופה הטבעית הטובה ביותר עבורם. איך הוא עושה זאת? סוכר רגיל צריך לעבור תהליך פירוק לא קצר לגלוקוזה ופורקטוזה בשביל לשמש כאנרגיה לגוף אדם. בדבש, תהליך הפירוק כבר נעשה מחד סוכר לדו סוכר (גלוקוזה ופרוקטוזה) על ידי הדבורים עצמן, כך שכאשר צורכים דבש צורכים אנרגיה לגוף ללא תהליך פירוק שיכול להוות קושי למערכת העיכול. כך הגוף חוסך מאמץ מיותר אצל מערכות העיכול השונות שעד כה היו נאלצות לפרק את הסוכר לצורך אנרגיה בכוחות עצמן. כעת, האנרגיה נספגת בגוף במהירות ובקלות ומיד הופכת למקור אנרגיה זמין עבור מערכות הגוף השונות (ביניהן גם המערכת החיסונית). אנשים הסובלים מקשיי עיכול, גזים, עצירות, נפיחות, כאבים במערכת העיכול ובבטן ועוד בעיות גסטרונומיות מוצאים את הדבש כפיתרון להקלה בכאבים ולטיפול בבעיות שונות.

דבש

דבש מפרחי הדרים
תכולה: 250 גרם
₪20.00
דבש מפרחי הדרים
תכולה: 660 גרם
₪39.00
₪1.00
₪54.00
צור קשר
ניסינבאום 25 בת ים
03-5533896
sherut@pereg1906.com
קצת עלינו
חברת תבליני פרג נוסדה ב-1906 והינה חברה בבעלות משפחתית, אשר שנים רבות של נסיון, מומחיות ומקצועיות, הועברו בה לאורך הדורות, מאב לבן, כמורשת. בתבליני פרג מיוצרים למעלה מ-60 מיני תבלינים, תערובות תיבול ועשבי תיבול. התבלינים הינם טריים וטבעיים, ללא כל תוספות כגון חומרים משמרים, תוספים או צבעי מאכל. תבליני פרג הינה חברת התבלינים המובילה בישראל, והיא מציעה לצרכן שפע תבלינים - מתבלינים נפוצים ומוכרים ועד תבלינים אקזוטיים ויוצאי דופן, תבלין לכל ארוחה ולכל טעם. לתבליני פרג תעודת כשרות בהשגחת בד"צ עטרת שלום, בד"צ יורה דיעה, והם כשרים לפסח. כל התבלינים תוצרת ישראל.
Copyright © 2019 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות