חווית הקנייה בחנויות פרג

חווית הקנייה בחנויות פרג

 הריחות, הטעמים, התבלינים בשקים, מבחר עצום של תבלינים. בואו לבקר בחנויות של תבליני פרג ברחבי הארץ ותיהנו מחוויה מיוחדת שמפעילה את החושים. כמה דברים שרצינו שתדעו על חנויות התבלינים של תבליני פרג 
אין כמו לגעת בתבלינים, להחזיק ביד חופן של פפריקה, להריח את הכמון מקרוב, לבחור תבלינים על המשקל ולקחת הביתה צנצנות או אריזות מלאות בכל טוב. חווית קניית התבלינים בחנויות של תבליני פרג אינה דומה לשום דבר אחר שהכרתם. דמיינו לעצמכם חנות צבעונית ותוססת, קצת כמו בסרט "אדונית התבלינים", כל כך הרבה תגליות ואוצרות במקום אחד. כבר ברגע שתיכנסו לחנות תרגישו באווירה הייחודית ותקבלו השראה ורעיונות לבישולים.

מאכלים של בית, תבשילים אקזוטיים, סלטים מפוארים ואורז שמתחדש כל פעם בגוון ובטעם אחר, תערובות, תבלינים טוחנים, מארצות ותרבויות שונות והמוכרים בחנויות של פרג הם כמו המדריכים שלכם בארץ התבלינים. הם חיים ונושמים תבלינים (בכל זאת, תבליני פרג 100 שנה בייצור תבלינים), המון ידע זורם בחנות והמלצות למתכונים וסודות מרפא קסומים על כל תבלין. רק תשאלו והם ישמחו לנווט את דרככם בממלכת התבלינים של פרג.

חנויות התבלינים האותנטיות של פרג שוכנות בשוק מחנה יהודה בירושלים (שתי חנויות בשוק אחד), חנות בשוק הכרמל הססגוני ובשוק לוינסקי בו חיים ונושמים אוכל מכל הכיוונים. כמו כן, חנות בפתח תקווה וחנות המפעל בבת-ים באזור התעשייה. בכל החנויות תצוגה מרהיבה של תבלינים בשקים ענקיים, בקבוקי שמן זית של פרג המונחים על המדף, רוזטה ועוד מצוננים שמחכים לכם במקררים. 
לא תוכלו לעבור בחנות של פרג בלי לטעום משהו. אורז שהוכן במקום, לגימה מהרוזטה הטריפוליטאית, סומסומיה ועוד תענוגות במגוון טעמים. הלקוחות באים וחוזרים, מתייעצים עם המוכרים הותיקים איך לתבל טוב יותר, מה כדאי לבשל היום לארוחת ערב או בארוחת שישי, לפני החגים תקבלו רעיונות נוספים ותוכלו להצטייד במארזי שי מפנקים ופרקטיים לאורחים ולקרובים.

מחכים לכם בסניפים!

 
Copyright © 2019 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות